Топливні брикети
Топливні брикети. Весь цивілізований світ давно вже використовує для опалення своїх осель спресовані цеглинки з лузги, лушпиння, опалого листя і соломи або деревні паливні брикети, замість звичайних дров. По-перше, це набагато дешевше, за тритисяч гривень можна купити цілу тонну. По-друге, не потрібно вирубувати зайві лісові масиви, адже тут використовуються тільки відходи виробництва. По-третє, теплопровідність у них набагато вище, ніж у звичайної деревини. Ну і нарешті, по-четверте, екологічно чистий склад не завдасть жодної шкоди здоров'ю домочадців. Лушпиння соняшнику, наприклад, є побічним продуктом виробництва соняшникової олії, а з огляду на великий обсяг і дешевизну її просто необхідно використовувати з розумом. У подібного виду палива є ще один незаперечна плюс - транспортування. Скільки потрібно дров на зиму? Як мінімум машина, в той час як паливних блоків знадобиться вполовину менше, а значить, не доведеться замовляти великовантажний транспорт.
Топливні брикети від "Твердопал"
Деревні брикети, або як їх ще називають «євро поліна», являють собою трубочки, довжиною двісті п'ятдесят міліметрів, з діаметром внутрішнього кола вісімнадцять-двадцять, а зовнішньої - сімдесят міліметрів. Завдяки отворам вони швидко розпалюються. Теплота їх згоряння дорівнює чотирьом тисячам восьмистам п'ятдесяти або п'яти тисячам кілокалоріям на кілограм. Топливні брикети від "Твердопал"
Топливні брикети на tvk.lviv.ua
Вугільні брикети виготовляються з порошкового вугілля, змішаного з якою-небудь клейкою речовиною. Це може бути білок, цемент, патока, декстрин, смола, глина, вапно і навіть кров. Всі ці речовини роблять блоки міцними і здавлюють їх. Ці топивны брикети розрізняють за вагою. Бувають блоки вагою 1,25, два з половиною, п'ять і десять кілограм. Пресують вугілля пыд тиском в сто кілограм на один квадратний сантиметр. За вартістю вони звичайно вище звичайних, з лушпиння, але набагато ефективніше справляються з опаленням великих приміщень.
Топливні брикети написати нам - tvk.lviv.ua@gmail.com
Екологічні блоки виробляють з лушпиння льону, вівса, рису і соняшнику або деревної стружки і тирси. Суть виробництва дуже проста - матеріал пресують під великим тиском, не використовуючи при цьому ніяких цементуючих речовин. Вся справа в тому, що при впливі температури і високого тиску матеріал виділяє спеціальну речовину - лінгін, вона і склеює лушпиння, стружку або тирсу. На виході виходить якісний продукт з високою щільністю. Устаткування для виробництва топливних брикетів - це, як правило, прес екструдерне і прес валкове. Перше призначене для виготовлення паливних блоків з стружки, лушпиння, листя, соломи і тирси. А другий потрібен для опресування вугілля та інших шипучих речовин.