Брикети для опалення своїми руками
Чи складно зробити деревні опалювальні брикети в домашніх умовах без спеціального обладнання? Для цього буде потрібно найпростіший механізм важеля прес і форма для євродров. Брикети своїми руками.
В якості вихідної сировини можна використовувати тирсу або макулатуру. Нерідко ці компоненти поєднують один з одним для поліпшення якості. Для отримання однорідної маси в торф'яному опалювальному брикеті потрібно сполучний компонент. Це може бути вода або глина. Потім потрібно буде виконати наступні етапи виготовлення:
- Дроблення вихідної сировини і додавання сполучного компонента.
- Заповнення форми, пресування.
- Сушка заготовки.
Брикети своїми руками від "Твердопал"
Найбільш зручними і простими для топки матеріалами є папір або тирса, які власними силами можна перетворити в брикети. В цьому випадку можна задати питання: а навіщо це робити, адже паливні брикети сьогодні не важко купити? На це можна відповісти іншим питанням: а навіщо витрачати гроші, якщо цей матеріал валяється буквально під ногами і його можна своїми силами перетворити в хороше паливо.
В цьому випадку для своєї печі вдасться зробити паливні брикети своїми руками, які будуть складатися повністю з екологічно чистих матеріалів. До того ж це дозволить повністю позбутися від сміття, яке буде добре горіти.
Особливо таке питання з приводу виготовлення брикетів повинно зацікавити городників і садівників, тому що багатьом з них доводиться мати справу з теплицями, які необхідно опалювати. Тим більше що на будь-який садівничий ділянці такого підніжного палива може виявитися вдосталь.
Брикети своїми руками на tvk.lviv.ua
Брикети для опалювання печі можуть бути виготовлені з абсолютно різного матеріалу. Для цього можна використовувати тирсу, щепу, стружку, солому. Підійде навіть вугільний пил або відходи деяких рослин у вигляді лушпиння насіння або горіхів, сухих стебел або кори практично будь-яких дерев.
Дуже зручно робити брикети з опалого листя. Для паливних брикетів можна використовувати будь-який подрібнений горючий матеріал, а в якості сполучного компонента підійде звичайнісінька глина. Якщо подрібнити 10 кг сухої сировини, то для нього зажадає 1 кг глини. Брикети своїми руками на tvk.lviv.ua.
Для того, щоб брикети мали однакову форму і їх можна було б складувати, потрібно з дощок або дерев'яної тари вдіяти однакові осередки.
У певну ємність засипається подрібнений матеріал, зверху додається глини і все це поливається водою. Після цього всю цю масу необхідно перемешать.Когда все буде готово, то руками з грудок робляться брикети і закладаються в осередку. Але можна і прискорити процес, якщо приготовлену суміш залити у форми і виставити на сонце для повного висихання.
Брикети своїми руками написати нам - tvk.lviv.ua@gmail.com
Щоб брикети вийшли більш міцними, їх можна як зверху, так і знизу обкласти папером або ганчірками і після цього все це спресувати.
За такою ж технологією виготовляються заводські опалювальні брикети РУФ. Різниця полягає в тиску і обсягах виробництва. У домашніх умовах для забезпечення паливом на весь опалювальний період час виготовлення може зайняти від 7 до 20 днів. Брикети своїми руками написати нам - tvk.lviv.ua@gmail.com